Воскресенье, 20.10.2019, 18:03
Приветствую Вас Гость | RSS


Flag Counter

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Каталог webplus.info
Проверить PR ТИЦ

Каталог файлов

Главная » Файлы » Предметы » Иностр.язык

English learner's library - Franny (Френні)
22.06.2019, 01:25

Назва: Franny / Френні
Автор: Salinger J. D. / Дж.Д. Селінджер
Укладач: Ю.М. Проценко
Вид-во: Киiв : ККДНК "Знання"
ISBN: 5-7770-0647-7
Серія: English learner's library = Бiблiотечка для тих, хто вивчає англiйську
Рік: 1995 (вип. 3, вересень)
К-ть стор.: 64
Формат: PDF
Розмір: 43,79 Мб
Мова: English (укр.; рос.)

Посiбник для навчання читання англiйською мовою самостійно з метою удосконалення навичок та розуміння прочитаного. Коментарії та словник українською та російською мовами.

Одна з популярних серій видавництва «Знання», орієнтованих на самостійне вивчення англійської мови. Зокрема, «Бібліотечка для тих, хто вивчає англійську» (English Learner's Library) - книжкова серія, яка виходила з лютого 1995 по грудень 2012 за підтримки МФ "Відродження" (фонд Сороса). Видавалася як додаток до газети «English Learner's Digest» і включала видання творів англійських та американських письменників, а також посібники для навчання читання англійською мовою. Видавець радує читачів чудовими перекладами іноземної класики і сучасних бестселерів, а також активно просуває практику читання літератури мовою оригіналу. Незважаючи на порівняно невеликий вік, видавництво є дуже популярним серед читачів, що пояснюється широким спектром пропонованої художньої та науково-популярної літератури. Зараз серія має логічне продовження у вигляді окремих серій «English Library» і «American Library». Таким чином, серії почали формуватися не за ознакою мови, а за ознакою країни походження автора.

Розповідь «Френні» американського письменника Джерома Девіда Селінджера - одне з небагатьох творів західної художньої літератури, присвячених питанням православної духовності. В оповіданнях і повістях з циклу про сімейство Глассів тема безкомпромісного протистояння талановитої особистості і світу розвивається і поглиблюється. Брати і сестри Гласс, навіть подорослішавши, зберігають вірність своїм ідеалам. У цьому їх психологічно підтримують власні діти, загальний дух сім'ї Гласс, а також різноманітні духовні практики, в першу чергу, дзен-буддизм ( «Френні і Зуї»).

d o w n l o a d :
turbobit | hitfile katfile | file-upload
Категория: Иностр.язык | Добавил: TTT22 | Теги: Буддизм, Селінджер, Френні, Гласс, духовність, Salinger, Особистість, вивчення мови, протиріччя, English learner's library, Franny, вправи для самоконтролю, молодь
Просмотров: 28 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatarКалендар України
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright MyCorp © 2019