"Дитячий журнал" — ігровий журнал, призначений для читання дорослими дітям! Щономера - вікторини, логічні, ігрові завдання різних рівней складності, виховні та пізнавальні матеріали для цікавої та ефективної підготовки дитини до школи. А саморобки та наклейки перетворюють журнал у «живу» гру, яка розвиває у малечі дрібну моторику рук, творчі здібності, зосередженість.
Ти коли-небудь знаходив звичайні предмети в незвичайних місцях? У книзі "Цікаві знахідки" можливо все! Кожна сторінка – це ребус для тренування твоєї уваги, спостережливості та уяви. Уважно роздивляючись малюнок, виконай завдання і відшукай предмети. Тебе чекають веселі та дивовижні відкриття. Сподіваємося, що ти цікаво та корисно проведеш вільний час разом зі своїми друзями та родиною за цією захоплюючою грою. Бажаємо успіхів!
Мета посібника — спільне дозвілля дорослих та малят, адже підготовка до школи — справа, яка вимагає терпіння та зосередженості. Малюки швидко втомлюються від одноманітної роботи, адже ще не готові концентруватися тривалий час на окремому виді діяльності. «Дивовижна абетка», поєднуючи навчання з цікавою грою, ознайомить дітей з усіма літерами алфавіту, допоможе розвинути пам’ять, уяву, усне мовлення, дрібну моторику рук, творче мислення.
"Веселі саморобки" — журнал веселих ідей і саморобок для родинного дозвілля та хобі: оригамі, бісер, ліплення, вишивка, малювання, іграшки і сувеніри з картону, ідеї для свят, декорування оселі та інші цікавинки. Майстер-класи, конкурси, призи. Рекомендовано для занять творчістю у школі та вдома, призначений для читання дорослими дітям.
Колискові… У них стільки любові, мудрості й доброти. Вони передавалися з покоління в покоління і дійшли до нас з глибини віків. Вони – найперші спогади про дитинство, про ніжний голос матері, про перші полохливі сни. Час, коли спокійний тихий сон дозволяє ні про що не турбуватися, – короткий і швидкоплинний – така основна думка народних колискових пісень. Для батьків та малюків.
Однокласник № 6 2018 Ілюстрований журнал для сучасних підлітків. Найстаріше підліткове видання України, яке завжди мало сильну літературну складову: друковалось багато творів українських письменників (М. Трублаїні, Вс. Нестайка, О. Забужко, Ю. Андруховича, Г. Малик, А. Багряної, C. Жадана). З 2011 р. виходить додаток "Літературний Однокласник". В журналі поєднують освітню, пізнавальну і розважальну тематики, частину друкованого видання займають статті читачів
... Який бо він, святий Миколай? Це питання страшенно хвилює маленького хлопчика. Він чемно поводився впродовж року, написав і відправив Миколаю листа із замовленим подарунком і чекає на візит таємничого дідуся. Всі довкола сплять, тільки малому не спиться. Воно й не дивно, адже хлопчикові кортить поглянути, який він із себе, цей благодійник усіх дітлахів планети Земля. І сталося справжнє диво - святий Миколай таки з'явився!
Це ілюстрований збірник улюблених дитячих віршів, на яких виховувалося багато поколінь. Малюнки, виконані відомим на Поділлі художником і архітектором Генадієм Кравцовим, складають сезонний цикл «Пори року». Ілюстрації відображають світ живої природи, дитячі забави, народні традиції, сільськогосподарські роботи. До книги увійшли й календарно-обрядові пісні (колядки та щедрівки).
Дитяче видання є збіркою найцікавіших і найвеселіших віршиків, загадок, ігор, казок та оповідань, об'єднаних тематикою зимових свят. Дитина познайомиться зі звичаями та особливостями таких свят як Новий Рік, Різдво Христове, День святого Миколая, а також дізнається багато цікавого про ангелів, різдвяну історію про Богородицю та багато іншого. Серед авторів творів: К. Перелісна, О. Олесь, В. Чухліб, В. Сухомлинський, М. Підгірянка та ін.
Оригінальна, цікава та захоплива, книга дуже відомого сучасного українського письменника, редактора літературних антологій та популярного блогера Юрія Павловича Винничука, в яку увійшли три казки — «Будиночок № 7», «Три жучки» та «Шлюбні оголошення Кротика», з яких маленькі читачі дізнаються про те, як у грозу заблукали семеро братів-слимаків, як маленький жучок врятував життя в’язню і як один кротик вирішив женитися і що із цього вийшло.