Воскресенье, 20.01.2019, 03:18
Приветствую Вас Гость | RSS


Flag Counter

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Каталог webplus.info
Проверить PR ТИЦ

Каталог файлов

Главная » Файлы » Предметы » Иностр.язык

English learner's library - The Loneliness of the long-distance runner (Самотній бігун)
15.12.2018, 02:29

Назва: The Loneliness of the long-distance runner / Самотній бігун
Автор: Sillitoe Alan / Сіллітоу А.
Укладач: Л. Г. Бедринець
Вид-во: Киiв : ККДНК
ISBN: 5-7770-0647-7
Серія: English learner's library = Бiблiотечка для тих, хто вивчає англiйську
Рік: 1996
Стор.: 64
Формат: PDF
Розмір: 45,44 Мб
Мова: English (укр.; рус.)

Посiбник для навчання читання англiйською мовою самостійно з метою удосконалення навичок та розуміння прочитаного. Коментарії та словник українською та російською мовами.
(Adapted by J. Nobes)

Одна з популярних серій видавництва «Знання», що орієнтовані на самостійне вивчення англійської мови. Зокрема, «Бібліотечка для тих, хто вивчає англійську» (English Learner's Library)— книжкова серія, що виходила з лютого 1995 до грудня 2012 року за підтримки МФ "Відродження" (фонд Сороса). Видавалася як додаток до газети «English Learner's Digest» та включала видання творів англійських і американських письменників, а також посібники для навчання читання англійською мовою. Видавець тішить читачів чудовими перекладами іноземної класики й сучасних бестселерів, а також активно просуває практику читання літератури мовою оригіналу. Попри порівняно невеликий вік, видавництво є дуже популярним серед читачів, що пояснюється широким спектром пропонованої художньої та науково-популярної літератури. Наразі серія має логічне продовження у вигляді окремих серій «English Library» та «American Library». Таким чином, серії почали формуватися не за ознакою мови, а за ознакою країни походження автора.

Сіллітоу Алан (1928-2010) - англійський поет і прозаїк, яскравий представник критичного напряму в англійській літературі, характерного для так званого "покоління розгніваних молодих людей". Присвятив багато творів долям британських робітників. Не раз приїздив в СРСР, але після 1968, коли в своєму виступі на з'їзді радянських письменників висловився про порушення прав людини в Радянському Союзі, став персоною нон-грата. Залишив кілька мемуарних книг, в тому числі - про поїздки в СРСР. Ряд творів Сіллітоу були екранізовані («В суботу ввечері, в неділю вранці»). За його словами, "мистецтво письменника полягає в тому, щоб пояснити складність людської душі з простотою, яка буде зрозуміла всім".

d o w n l o a d :
turbobit | hitfile | katfile | file-upload
Категория: Иностр.язык | Добавил: TTT22 | Теги: On Saturday afternoo, вивчення мови, The Loneliness of the long-distance, навички читання, English learner's library, Sillitoe Alan, Англійська
Просмотров: 27 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatarКалендар України
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright MyCorp © 2019